Wij gebruiken cookies, bezoekt u onze website dan gaat u akkoord met deze cookies. OK
NL | EN

De Winnaars van de GPM in chronologische volgorde:

Jaar Winnaar
2018 Julian Alaphilippe (FRA)
2017 Warren Barguil (FRA)
2016 Rafal Majka (POL)
2015 Christopher Froome (GBR)
2014 Rafal Majka (POL)
2013 Nairo Alexander Quintana Rojas (COL)
2012 Thomas Voeckler (FRA)
2011 Samuel Sanchez Gonzalez (SPA)
2010 Anthony Charteau (FRA)
2009 Franco Pellizotti (ITA)
2008 Bernhard Kohl (OOS)
2007 Juan-Mauricio Soler Hernandez (COL)
2006 Michael Rasmussen (DEN)
2005 Michael Rasmussen (DEN)
2004 Richard Virenque (FRA)
2003 Richard Virenque (FRA)
2002 Laurent Jalabert (FRA)
2001 Laurent Jalabert (FRA)
2000 Santiago Botero Echeverry (COL)
1999 Richard Virenque (FRA)
1998 Christophe Rinero (FRA)
1997 Richard Virenque (FRA)
1996 Richard Virenque (FRA)
1995 Richard Virenque (FRA)
1994 Richard Virenque (FRA)
1993 Tony Rominger (ZWI)
1992 Claudio Chiappucci (ITA)
1991 Claudio Chiappucci (ITA)
1990 Thierry Claveyrolat (FRA)
1989 Gert-Jan Theunisse (NED)
1988 Steven Rooks (NED)
1987 Luis Alberto Herrera Herrera (COL)
1986 Bernard Hinault (FRA)
1985 Luis Alberto Herrera Herrera (COL)
1984 Robert Millar (GBR)
1983 Lucien Van Impe (BEL)
1982 Bernard Vallet (FRA)
1981 Lucien Van Impe (BEL)
1980 Raymond Martin (FRA)
1979 Giovanni Battaglin (ITA)
1978 Mariano Martinez (FRA)
1977 Lucien Van Impe (BEL)
1976 Giancarlo Bellini (ITA)
1975 Lucien Van Impe (BEL)
1974 Domingo Perurena Telletxea (SPA)
1973 Pedro Torres Cruces (SPA)
1972 Lucien Van Impe (BEL)
1971 Lucien Van Impe (BEL)
1970 Eddy Merckx (BEL)
1969 Eddy Merckx (BEL)
1968 Aurelio Gonzalez (SPA)
1967 Julio Jimenez Munoz (SPA)
1966 Julio Jimenez Munoz (SPA)
1965 Julio Jimenez Munoz (SPA)
1964 Federico Bahamontes (SPA)
1963 Federico Bahamontes (SPA)
1962 Federico Bahamontes (SPA)
1961 Imerio Massignan (ITA)
1960 Imerio Massignan (ITA)
1959 Federico Bahamontes (SPA)
1958 Federico Bahamontes (SPA)
1957 Gastone Nencini (ITA)
1956 Charly Gaul (LUX)
1955 Charly Gaul (LUX)
1954 Federico Bahamontes (SPA)
1953 Jesus Lorono (SPA)
1952 Fausto Coppi (ITA)
1951 Raphael Geminiani (FRA)
1950 Louison Bobet (FRA)
1949 Fausto Coppi (ITA)
1948 Gino Bartali (ITA)
1947 Pierre Brambilla (FRA)
1939 Sylvere Maes (BEL)
1938 Gino Bartali (ITA)
1937 Felicien Vervaecke (BEL)
1936 Julian Berrendero Martin (SPA)
1935 Felicien Vervaecke (BEL)
1934 Rene Vietto (FRA)
1933 Vicente Trueba Perez (SPA)
1932 Vicente Trueba Perez (SPA)
1931 Antonin Magne (FRA)
1930 Benoit Faure (FRA)
1929 Benoit Faure (FRA)
1928 Nicolas Frantz (LUX)
1927 Nicolas Frantz (LUX)
1926 Lucien Buysse (BEL)
1925 Ottavio Bottecchia (ITA)
1924 Ottavio Bottecchia (ITA)
1923 Henri Pelissier (FRA)
1922 Jean Alavoine (FRA)
1921 Leon Scieur (BEL)
1920 Firmin Lambot (BEL)
1919 Honore Barthelemy (FRA)
1914 Henri Pelissier (FRA)
1913 Philippe Thys (BEL)
1912 Eugene Christophe (FRA)
1911 Emile Georget (FRA)
1910 Octave Lapize (FRA)